KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11255058
nr 1125 5058
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), Familjen, signerad, -70,22x22
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 18:31:30
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
- Klassiska
28 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska